Kariera byłego prezesa Zagłębia Sosnowiec – czym teraz będzie się zajmował Jaroszewski?

20 kwietnia, 2022 by Brak komentarzy

Były prezes Zagłębia Sosnowiec, Marcin Jaroszewski, zakończył swoją przygodę ze stanowiskiem już w wakacje 2021 roku. Od tego czasu można oglądać go w TVP Katowice, gdzie realizuje się jako dziennikarz sportowy. 

Sprawdź

Obecnie jednak dziennikarstwo nie jest jedyną profesją Jaroszewskiego – według najświeższych informacji, były prezes klubu z Sosnowca znalazł dodatkowo zatrudnienie na stanowisku koordynatora ds. akredytacji i uruchomienia stadionu piłkarskiego w Zagłębiowskim Parku Sportowym.

http://www.ososnowcu.pl/ivIF.html

Problemy z terminowym oddaniem ZPS 

Na Zagłębiowski Park Sportowy, którego otwarcie planowano na maj 2022 roku, niestety trzeba będzie jeszcze zaczekać. Inwestycja zostanie oddana prawdopodobnie pod koniec tego roku, w całości, bez dzielenia poszczególnych powierzchni użytkowych na etapy.

diNA.jpg

Co stoi za decyzją zatrudnienia Marcina Jaroszewskiego na stanowisku koordynatora ZPS? Według informacji chodzi w tym przypadku o duże doświadczenie oraz wiedzę, między innymi z zakresu funkcjonowania obiektów sportowych oraz koordynacji kontaktów ze środowiskiem sportowym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *